24 серпня 2023 року Голова БФ «Розвиток Коблево» Олег Боз отримав орден «Слава України»

Сьогодні, 24 серпня, на честь Дня Незалежності України, засновника та очільника Благодійного Фонду «Розвиток Коблево» Олега Боза було урочисто нагороджено почесною відзнакою Збройних Сил України, а саме орденом «Слава України».

Благодійний фонд «Розвиток Коблево» на чолі з Олегом Бозом з перших днів повномасштабного ворожого вторгнення на українські землі займається допомогою військовослужбовцям, підтримує ЗСУ та наших захисників, а також надає посильну допомогу цивільному населенню та допомагає медикам та медичним установам, тому така нагорода для голови благодійницької організації цілком заслужена.

«Дякую Збройним силам України за вручення мені ордена у такий значний для нашої країни день! Також хочу привітати зі святом кожного, хто бориться сьогодні за нашу незалежність!»,

– прокоментував відзнаку Олег Боз.

Діяльність волонтерів та благодійників під час війни стала невід’ємною частиною сучасного суспільства. Зокрема, БФ «Розвиток Коблево» в майбутніх планах має намір продовжувати підтримувати українців та військових та реалізовувати численні благодійні ініціативи.

«З впевненістю можу сказати, що ми й надалі підтримуватимемо українців та наших захисників, яким ми приділяємо сьогодні особливу увагу. Нашу країну боронять люди, завдяки яким ми маємо «завтра», тому я вважаю, що підтримка армії та військових – це наше спільне зобов’язання на сьогоднішній день»,

– вважає Олег Боз.

На сьогодні благодійницькі ініціативи можна сміливо назвати сучасним трендом у суспільстві українців, який об’єднав багатьох однодумців, небайдужих до квітучого майбутнього незалежної України.